PL_pl EN_uk fr it de

Jasnogórskie Centrum Informacji

!!! Uwaga!W związku z nasilonym ruchem pielgrzymkowym na Jasnej Górze mogą wystąpić utrudnienia w poruszaniu się po terenie Klasztoru !!! Z uwagi na prace remontowe w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza!!!

Aktualności

Uroczystości odpustowe Matki Bożej Jasnogórskiej

Uroczystości odpustowe Matki Bożej Jasnogórskiej

25. sierpnia, wieczorem, rozpoczynamy uroczystości odpustowe Matki Bożej Jasnogórskiej . W środę (24.08.)  dotrą na Jasna Górę piesze pielgrzymki m.in. z  Łodzi i Sieradza.... więcej »

Nowenna przed uroczystością Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej

Nowenna przed uroczystością Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej

Jeszcze nie przebrzmiały radosne śpiewy licznie przybyłych pielgrzymów na Odpust Wniebowzięcia N.M.P., a już myślami jesteśmy przy kolejnej uroczystości - Święcie Matki Bożej Jasnogórskiej. Do... więcej »

SIERPNIOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ

SIERPNIOWE PIELGRZYMOWANIE NA JASNĄ GÓRĘ

Jak każdego roku zbliża się wielkimi krokami 26 sierpnia i Uroczystość NMP Częstochowskiej, a co za tym idzie - odpust na Jasnej Górze. Jest to wyjątkowo intensywny czas tak dla pielgrzymów jak i... więcej »

"Golgota Jasnogórska" Jerzego Dudy-Gracza

Z uwagi na prace remontowe w trzeciej części Kaplicy Matki Bożej - nie ma możliwości zwiedzania "Golgoty Jasnogórskiej" Jerzego Dudy-Gracza!!! "Golgota... więcej »

"Żywa Korona Maryi" - akcja na 300-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej

8 września 2016 r. rozpoczęły się obchody roku jubileuszu 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej koronami papieskimi (1717-2017). Miało to miejsce 8 września 1717 roku.... więcej »

Wyświetlane: 1 - 5 z 8

1 2 Następna »